OGŁOSZENIE O ZMIANIE PRZEPISÓW UCHWAŁY ANTYSMOGOWEJ DLA MAZOWSZA

Pierwsze zebranie z rodzicami w przedszkolu- nasz plan

UWAGA RODZICE!

Dnia 30.08.2022 r. (wtorek) o godz.1630

zapraszamy rodziców dzieci 3 letnich, którzy zakwalifikowali się do naszego przedszkola na rok szkolny 2022/2023 na zebranie.

Na zebraniu będą podane sprawy, dotyczące organizacji pracy przedszkola w 2022/2023 r. oraz opłat za żywienie itp.

Obecność obowiązkowa.

Jesienne inspiracje z SKO - konkurs - Szkolne Blogi

w dniach 29 – 31 sierpnia 2022 r.

(od poniedziałku do środy)

w godzinach 1000 – 1300

w progi naszego przedszkola

rodziców i dzieci nowo przyjęte.

Udostępniamy sale i zabawki,

umożliwiamy zabawy na terenie przedszkola

(pod opieką rodziców)

PROSIMY O ZABRANIE OBUWIA NA ZMIANĘ

Uwaga Rodzice dzieci z gr. IV

Uroczyste pożegnanie dzieci odchodzących do szkoły od 1.09.2022r. i zakończenie roku szkolnego odbędzie się w dniu 22.06 (środa) o godz. 1600

Serdecznie zapraszamy😊

Wycieczka szkolna Stock Vectors, Royalty Free Wycieczka szkolna Illustrations | Depositphotos

UWAGA RODZICE !!!

DNIA 01.06.2022 r. (środa)

z okazji DNIA DZIECKA

Grupy I, II, III i IV (po śniadaniu) jadą na WYCIECZKĘ

autokarową do miejscowości Badów Górny

„RANCZO W DOLINIE”

PROSIMY O PRZYPROWADZENIE  DZIECI

DO GODZINY 7.30

Bardzo prosimy o nie zabieranie ze sobą

jedzenia, picia, słodyczy i zabawek

Drodzy Rodzice!

Jak zapewne wszyscy zauważyli, remont elewacji dobiegł końca. Wszyscy możemy się cieszyć widokiem pięknego budynku, który świeci blaskiem w słoneczny dzień . Uprzejmie informuję że podjazd dla niepełnosprawnych został zabezpieczony siatką dla bezpieczeństwa dzieci, ponieważ brak jest barierek, które wykonawca zamontuje w momencie dostarczenia zamówienia z fabryki (kwiecień 2022).

Jeszcze raz dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość z wyrazami szacunku Dyrektor Agnieszka Stypułkowska

UWAGA RODZICE!

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE OD DNIA 25.03.2022R. (PIĄTEK)

WPROWADZAMY NOWE ZASADY FUNKCJONOWANIA W POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH.

NASZE PRZEDSZKOLAKI SĄ JUŻ NA TYLE SAMODZIELNE ŻE MOGĄ:

• Gr III i IV – NA ŚNIDANIE KOMPONOWAĆ SOBIE SAME KANAPKI Z PODANYCH NA TACACH SKŁADNIKÓW,

NALEWAĆ ZUPĘ Z WAZ, ORAZ NAKŁADAĆ DRUGIE DANIE NA TALERZ Z PODANYCH NA PÓŁMISKACH PRODUKTÓW I JEŚĆ PRZY POMOCY NOŻA I WIDELCA😊

• GR II – ROZPOCZNIE OD KOMPONOWANIA KANAPEK Z PODANYCH NA TACACH SKŁADNIKÓW NA ŚNIADANIE😊

• GR I – JESZCZE TROSZĘ MUSI POĆWICZYĆ SAMODZIELNOŚĆ, ALE WSZYSTKO PRZED NIMI😊

P O D Z I Ę K O W A N I E

W IMIENIU DZIECI ORAZ ICH RODZIN Z UKRAINY,

DYREKTOR PRZEDSZKOLA SERDECZNIE DZIĘKUJE

ZA DARY ŻYWNOŚCIOWE,

KTÓRE POZWOLIŁY NA GODNE ROZPOCZĘCIE ŻYCIA W POLSCE

I CHOCIAŻ NA TROCHĘ ZAPOMNIEĆ O KOSZMARZE WOJNY

ŻYCZĄC DALSZEJ OWOCNEJ WSPÓŁPRACY

Z POZDROWIENIAMI

DZIĘKUJEMY

Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło ogłosić zakończenie konkursu

„Z Chotomską przez świat”

Nie spodziewaliśmy się aż tak dużej ilości wspaniałych prac.  Zapraszamy do obejrzenia nagran konkursowych oraz zapoznania się z wynikami konkursu, które zamieściliśmy w prezentacji:

filmy ikona - PNG,ICO,ICNS Download - Pobierz

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór dyplomów oraz nagród od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:30 do naszego Przedszkola (ul. Nowolipki 21c). W przypadku jeśli nie będzie Państwu pasować podany zakres godzinowy bardzo prosimy o kontakt.

6 GRUDNIA OKOŁO GODZINY 10:00 ODWIEDZI NASZE PRZEDSZKOLE DŁUGO WYCZEKIWANY GOŚĆ

PRZYJEDZIE Z WORKIEM PEŁNYM PREZENTÓW !!!

Tego dnia odbędą się wspólne zabawy z Mikołajem, dzieci zaśpiewają piosenki, powiedzą wierszyki i zaproszą gościa do pamiątkowych zdjęć.

Mile widziane dla dzieci w tym dniu będą czapki mikołajkowe.

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że rozpoczyna się w przedszkolu remont elewacji budynku.

W związku z tym, będą zmiany w organizacji przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola (jeżeli prace będą wykonywane od strony ogrodu, wówczas odbiór dzieci będzie się odbywał z drugiej strony przedszkola). Za wszelkie niedogodności w tym czasie z góry serdecznie przepraszamy oraz  prosimy  o wyrozumiałość i zrozumienie.